Wierność: Bitcoin jest Superior do innych średnich jako Store of Value

Posted by: admin - Posted on:

Fidelity Digital Assets, spółka zależna Fidelity Investments koncentruje się na aktywach cyfrowych, opublikował nowy raport zatytułowany „Bitcoin Investment Thesis: an Aspirational Store of Value“, w którym krypto-zorientowane ramię wyjaśnia, dlaczego Bitcoin przewyższa inne aktywa jako sklep wartości. Zarejestruj się na naszym kanale telegramowym, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami krypto- i blockchainowymi.

Ponieważ niedobór Bitcoina został zakodowany w protokole, kiedy został stworzony, jedną z jego najbardziej nowatorskich innowacji jest jego „niezapomniany niedobór cyfrowy“. „Niedobór jest kluczową cechą wymienianą w odniesieniu do dobrego przechowywania wartości, ponieważ jest on niezbędny dla ochrony przed deprecjacją rzeczywistej wartości w dłuższej perspektywie“, mówi raport. Fidelity Digital Assets przyznaje, że Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) jest „stosunkowo nowy“, a mimo to ma ograniczony popyt w porównaniu z globalnym magazynem bogactw, takich jak metale szlachetne.

Jednak uzasadnienie inwestorów do ustalenia ekspozycji teraz jest to, że będzie to znacznie większy rynek, jeśli jest szeroko stosowany jako sklep wartości w przyszłości, firma podkreśla. „Aby osiągnąć znaczący status, więcej inwestorów musi stać się świadomi właściwości Bitcoin Profit i określić, że korzyści z przechowywania przynajmniej pewnej wartości w Bitcoin’ie są lepsze niż koszty alternatywne przechowywania wartości w innym medium“, dodał Fidelity Digital Assets.

Fidelity przewiduje również, że Bitcoin prawdopodobnie spotka się z globalnym przyjęciem po zakończeniu masowego transferu bogactwa ze starszego pokolenia do młodszego demograficznego, jak młodsi ludzie postrzegają Bitcoin „bardziej korzystnie“.

Mike Novogratz widzi Bitcoin do Boost Higher dzięki Globalnej „Pompie Płynności“ Wcześniej iHodl podał, że według Fidelity Investments, ponad 30% inwestorów instytucjonalnych posiada kryptokwoty takie jak Bitcoin. Dostęp do ponad 50 światowych rynków finansowych bezpośrednio z konta EXANTE – w tym NASDAQ, London Stock Exchange i Tokyo Stock Exchange.